O nás

O nás

Firma JANSSEN Cosmeceutical má svého majitele i sídlo v Německu, kde byla založena v roce 1997. O “světovém” záběru firmy, resp. značky se můžete přesvědčit např. na domovských stránkách Janssen Cosmetics. V současné době Janssen Cosmeceutical dodává své výrobky do 60-ti zemí světa.

Na českém trhu má své zastoupení firma Janssen Cosmeceutical od roku 1998 a na Slovensku od roku 2002. 5. října 2006 došlo k transformaci z živnosti na společnost CHRISTOPH TRADE, s.r.o.

Pokud Vás naše produkty zaujmou nebo již zaujaly, rádi Vám odpovíme na Vaše otázky nebo Vás přivítáme v řadách našich kosmetiček.

Historie značky

Od roku 1990, Walther Janssen a jeho manželka Elka usilovně pracují na vybudování kvalitního systému péče o pleť. Podmínkou je v programu pěstící kosmetiky JANSSEN COSMETICS použití vysoce účinných aktivních přísad a exkluzivních vědecky ověřených materiálů, které přesvědčí mimořádnými výsledky a mají extrémně vysokou kompatibilitu. Zkušenosti a potřeby firmy Janssen se ideálně kombinují v úzké spolupráci s výzkumnou laboratoří Dr. ” Sachera ” Všechny výrobky jsou důkladně testovány a přesvědčí vás již při prvním použití.

Obsahují mnoho nových aktivních látek, jsou vy- vinuty pomocí složitých technologických proce- sů a podléhají důkladné analýze.

Od roku 2004 JANSSEN COSMETICS také pra- videlně obhajuje certifikát jakosti managementu ISO 9001: mezinárodně uznávaný doklad s ověřenou kvalitou systému řízení, vývoje, prodeje, marketingu, školení a logistiky.

Dr. Sacher Základem dobrých kosmetických přípravků je dobrá tolerance a vysoká účinnost, podložená dermatologickými atesty. Jen tak lze poskytnout pokožce neopakovatelnou péči a účinné přísady podávané v jejich nejčistší podobě.