Infolinka: po - pá, 08:00 - 14:00, +420 776 602 616 nebo +420 515 261 626

O nás

Firma JANSSEN COSMETICS má svého majitele i sídlo v Německu, kde byla založena v roce 1997. O “světovém” záběru firmy, resp. značky, se můžete přesvědčit např. na domovských stránkách JANSSEN COSMETICS. V současné době JANSSEN COSMETICS dodává své výrobky do více jak 80-ti zemí světa.

Na českém trhu má své zastoupení firma JANSSEN COSMETICS od roku 1998 a na Slovensku od roku 2002. 5. října 2006 došlo k transformaci z živnosti na společnost CHRISTOPH TRADE, s.r.o.

 

Pokud Vás naše produkty zaujmou nebo již zaujaly, rádi Vám odpovíme na Vaše otázky nebo Vás přivítáme v řadách našich kosmetiček.

Vedení společnosti

Bohumila Christophová
Šéfkosmetička a prokuristka společnosti, soudní znalec v oboru kosmetika
Emil Christoph
Jednatel společnosti
Adam Christoph
Výkonný ředitel, marketing

Náš tým

Lenka Doláková, Dis.
Školící kosmetička
Dana Buchtová
Vedoucí expedientka
Eva Babínková
Expedientka
Iveta Gronesová
Expedientka
Jana Kozdasová
Správcová objektu

Historie značky

Od roku 1990, Walther Janssen a jeho manželka Elka usilovně pracují na vybudování kvalitního systému péče o pleť. Podmínkou je v programu pěstící kosmetiky JANSSEN COSMETICS použití vysoce účinných aktivních přísad a exkluzivních vědecky ověřených materiálů, které přesvědčí mimořádnými výsledky a mají extrémně vysokou kompatibilitu.

Zkušenosti a potřeby firmy Janssen se ideálně kombinují v úzké spolupráci s výzkumnou laboratoří Dr. ” Sachera ” Všechny výrobky jsou důkladně testovány a přesvědčí vás již při prvním použití. Obsahují mnoho nových aktivních látek, jsou vyvinuty pomocí složitých technologických procesů a podléhají důkladné analýze.

Od roku 2004 JANSSEN COSMETICS také pravidelně obhajuje certifikát jakosti managementu ISO 9001: mezinárodně uznávaný doklad s ověřenou kvalitou systému řízení, vývoje, prodeje, marketingu, školení a logistiky.

Reinhard, Walter a Ulrich Janssen
Reinhard, Walter a Ulrich Janssen
Zakladatel značky a management druhé generace
Dr. Ronald Sacher
Dr. Ronald Sacher
Přední vědecký pracovník

Základem dobrých kosmetických přípravků je dobrá tolerance a vysoká účinnost, podložená dermatologickými atesty. Jen tak lze poskytnout pokožce neopakovatelnou péči a účinné přísady podávané v jejich nejčistší podobě.

Instagram