O nás

Firma JANSSEN COSMETICS má svého majitele i sídlo v Německu, kde byla založena v roce 1997. O “světovém” záběru firmy, resp. značky, se můžete přesvědčit např. na domovských stránkách JANSSEN COSMETICS. V současné době JANSSEN COSMETICS dodává své výrobky do více jak 80-ti zemí světa.

Na českém trhu má své zastoupení firma JANSSEN COSMETICS od roku 1998 a na Slovensku od roku 2002. 5. října 2006 došlo k transformaci z živnosti na společnost CHRISTOPH TRADE, s.r.o.

Pokud Vás naše produkty zaujmou nebo již zaujaly, rádi Vám odpovíme na Vaše otázky nebo Vás přivítáme v řadách našich kosmetiček.

about-info

Vedení společnosti

Bohumila Christophová

šéfkosmetička a prokuristka společnosti,
soudní znalec v oboru kosmetika

Emil Christoph

jednatel společnosti

Adam Christoph

výkonný ředitel,
marketing

O nás

Lenka Doláková, Dis.

školící kosmetička

Dana Buchtová

vedoucí expedientka

Eva Babínková

expedientka

Iveta Gronesová

expedientka

Jana Kozdasová

správcová objektu

Historie značky

Od roku 1990, Walther Janssen a jeho manželka Elka usilovně pracují na vybudování kvalitního systému péče o pleť. Podmínkou je v programu pěstící kosmetiky JANSSEN COSMETICS použití vysoce účinných aktivních přísad a exkluzivních vědecky ověřených materiálů, které přesvědčí mimořádnými výsledky a mají extrémně vysokou kompatibilitu.

Zkušenosti a potřeby firmy Janssen se ideálně kombinují v úzké spolupráci s výzkumnou laboratoří Dr. ” Sachera ” Všechny výrobky jsou důkladně testovány a přesvědčí vás již při prvním použití. Obsahují mnoho nových aktivních látek, jsou vyvinuty pomocí složitých technologických procesů a podléhají důkladné analýze.

Od roku 2004 JANSSEN COSMETICS také pravidelně obhajuje certifikát jakosti managementu ISO 9001: mezinárodně uznávaný doklad s ověřenou kvalitou systému řízení, vývoje, prodeje, marketingu, školení a logistiky.

sacher

Dr. Ronald Sacher

přední vědecký pracovník

Základem dobrých kosmetických přípravků je dobrá tolerance a vysoká účinnost, podložená dermatologickými atesty. Jen tak lze poskytnout pokožce neopakovatelnou péči a účinné přísady podávané v jejich nejčistší podobě.

founder

Reinhard, Walter a ulrich janssen

zakladatel značky a management druhé generace

Navštivte náš instagram