Infolinka: po - pá, 08:00 - 14:00, +420 776 602 616 nebo +420 515 261 626

Novinky

Novinky v oblasti kosmetiky a komplexní péče o pokožku

Každý měsíc pro vás připravujeme novinky v oblasti kosmetiky a komplexní péče o pokožku.

Září 2023 INSPIRA:COSMETICS
Máte pokožku sluncem vysušenou, svědivou, trpíte olupováním, nebo lokálním maštěním, vyzkoušejte od inspira: cosmetics přípravky, které jsou speciálně vyrobené pro pleť s takovými problémy.
Září 2023
Také jste po letním opalování, kdy byla pleť do bronzova opálená a všechny nedostatky se schovaly, opět nespokojeni se svojí nečistou a mastící se pletí? U JANSSEN COSMETICS pro tento typ pleti máme řešení.
SRPEN 2023
Péče o pokožku obličeje po opalovací sezóně Celým létem a pobytem na sluníčku, dostala pokožka díky UV záření zabrat. Máte pocit, že je Vaše kůže více navrstvena? Pocit pnutí a suchosti? Zvýraznily se Vám vrásky v obličeji? To všechno jsou důsledky působení UV záření na pokožku. Proto je ideální čas, kůži zpátky nahydratovat a nastartovat […]
Červenec 2023 INSPIRA:COSMETICS
Jste od sluníčka vysušení a kůže by si zasloužila něco důkladného. Přišel čas postarat se i o pokožku na celém těle. U máme několik výrobků, které vám s tímto problémem velmi efektivně pomohou.
Červenec 2023
V létě každý z nás alespoň na pár dnů neodolá a vystaví svoji kůži slunečním paprskům. Doplníme tím nejen energii, ale také vitamín D a kůži dopřejeme krásnou bronzovou barvu. U JANSSEN COSMETICS víme, že krásné opálení vyžaduje dobře připravenou kůži a správný výběr kosmetiky na a po opalování.
Červen 2023
Opalovací sezóna už je tady. Správná péče o pokožku obličeje, je pro nás všechny samozřejmostí. Měli bychom ale také myslet, na péči o pokožku těla. Před opalovací sezónou především. Po zimě je kůže těla většinou vysušená a navrstvená.
Květen 2023
Už sám název měsíce květen nás vybízí k použití květin i v kosmetickém ošetření. U JANSSEN COSMETICS jsme pro toto krásné jarní období připravili ošetření plné energie a vůně.
Květen 2023 INSPIRA:COSMETICS
V moderním životě jsme denně vystaveni celé řadě problémů. Naše stále rychlejší životní tempo zanechává stopy nejen na životním prostředí a zdraví ale i na našem obličeji. U inspira: cosmetics vám umíme s těmito problémy poradit.

Instagram