Infolinka: po - pá, 08:00 - 14:00, +420 776 602 626 nebo +420 515 261 626

Novinky

Novinky v oblasti kosmetiky a komplexní péče o pokožku

Každý měsíc pro vás připravujeme novinky v oblasti kosmetiky a komplexní péče o pokožku.

Červen 2023
Opalovací sezóna už je tady. Správná péče o pokožku obličeje, je pro nás všechny samozřejmostí. Měli bychom ale také myslet, na péči o pokožku těla. Před opalovací sezónou především. Po zimě je kůže těla většinou vysušená a navrstvená.
Květen 2023
Už sám název měsíce květen nás vybízí k použití květin i v kosmetickém ošetření. U JANSSEN COSMETICS jsme pro toto krásné jarní období připravili ošetření plné energie a vůně.
Květen 2023 INSPIRA:COSMETICS
V moderním životě jsme denně vystaveni celé řadě problémů. Naše stále rychlejší životní tempo zanechává stopy nejen na životním prostředí a zdraví ale i na našem obličeji. U inspira: cosmetics vám umíme s těmito problémy poradit.
Duben 2023
Venku se občas „čerti žení“ a tu a tam vykoukne sluníčko. Vaše pleť se po zimě chová podobně. Je citlivá, podrážděná rychle reaguje na vnější vlivy, protože je narušena její přirozená ochranná kožní bariéra.  JANSSEN COSMETICS  má celou speciální řadu se silnými aktivními složkami, která byla vyvinuta především pro potřeby citlivé pokožky.  
INSPIRA:COSMETICS Březen 2023
S blížícím se jarem si často stěžujeme na pleť bez energie. Chybí nám dostatek vitamínů v jídle. A i vaše pleť si zaslouží vitamínovou vzpruhu a to především C vitamín. U inspira: cosmetics máme několik možností.    
Březen 2023
Předjaří je pro celý organismus Velmi náročné období. Celkové vyčerpání organismu je vidět i na kůži a to hlavně na obličeji a krku. Proto  u JANSSEN COSMETICS v tomto období doporučujeme vydatně zásobit pleť přípravky s obsahem vitamínů, především však s vitamínem C.   Nesmíme také zapomínat i na první a nejdůležitější krok a to důkladné čištění, správně […]
Leden 2023
Po vánočním hodování a radovánkách, si naše pokožka zaslouží patřičnou dávku pozornosti. Vaše kůže je navrstvená, zašedlá, povadlá a bez energie? Velkým pomocníkem by Vám mohla být účinná látka retinol, kterou najde v produktech, řady Janssen Cosmetics.
Leden 2023 INSPIRA:COSMETICS
Trápí vás vadnoucí okolí očí, nebo se vám tvoří předčasné vrásky, či nevzhledné oteklé váčky pod očima. Vyberte si z přípravků kosmetiky inspira: cosmetics Po poradě se svojí kosmetičkou správný přípravek pro vaše oči.

Instagram