Infolinka: po - pá, 08:00 - 14:00, +420 776 602 616 nebo +420 515 261 626

Novinky

Novinky v oblasti kosmetiky a komplexní péče o pokožku

Každý měsíc pro vás připravujeme novinky v oblasti kosmetiky a komplexní péče o pokožku.

Květen 2024 Inspira:cosmetics
Už vás láká sluníčko ven a chystáte se na vytouženou dovolenou. Máte, ale po zimě povrch kůže šupinatý a nerovný. U víme jak dostat rohovinovou vrstvu kůže na těle znovu do kondice.
Květen 2024
Nastává období, kdy je sluníčko nejvíce aktivní, řešíme především ochranu pokožky, před slunečními paprsky. I u JANSSEN COSMETICS máme nejen přípravky na ochranu před UV zářením, ale také produkty, které pomohou po slunění dostat pokožku zpět do kondice. Mnoho přípravků obsahuje vitamíny a zákaznice se zajímají o spojení opalování s různými vitamíny. Zajímá je jejich […]
DUBEN 2024
Nevíte čím novým vaše zákaznice překvapit. Máte pocit, že už jste všechno vyzkoušeli a marně hledáte inspiraci. Zkuste po zimě vyhladovělé pleti nabídnout sendvičové pěstění od JANSSEN COSMETICS. Nejen, že přinese ošetření pleti přesně na míru, ale výsledek vás ohromí.
Březen 2024
Přejete si krásnou, zdravou a zářivou pleť. JANSSEN COSMETICS vyvinul inovativní látku z buněk mořských řas a extrakt z kůry Enantia Chlorantha, na navození takzvaného GLOW efektu, pomocí kterého umíme prozářit a sjednotit struktury pokožky ve zrohovatělé vrstvě.
Březen 2024 inspira:cosmetics
Je po zimě vaše pleť vrstvená nerovnoměrná, bez lesku a bez energie? Ještě jste nevyzkoušela, jak blahodárný vliv má účinek kysličníku uhličitého? U Inspira: cosmetics máme pro vás typ na oživení, projasnění a zrychlení regenerace.
Únor 2024
Nejste spokojeni se svou pletí? Dává ji zima pořádně zabrat? Výborným řešením je od JANSSEN COSMETICS detoxikační ošetření, které poskytuje hluboké čištění, brání dalšímu poškození buněk oxidací, rozzáří a vyhladí pleť a dodá pleti novou jiskru a energii.
Leden 2024 INSPIRA:COSMETICS
Pro salonní i domácí péči a pro dermatologická studia dodává Inspira: cosmetics pěstící přípravky s vysoce koncentrovanými bylinnými extrakty. V nabídce jsou mimo jiné velmi účinné práškové slupovací masky a masky krémové. Doporučujeme je zařadit do ošetření pleti. Aplikace těchto výrobků si vyžaduje školení, nebo alespoň konzultaci se školícím centrem.
Leden 2024
V zimních měsících je velmi důležité chránit pleť nejen před chladem, ale i před UV zářením a dehydratací. V salonech u JANSSEN COSMETICS se zaměřujeme na vydatnou regeneraci a cíleným poradenstvím, dbáme na správné pěstění pleti i v domácím ošetřování.

Instagram