Novinky

Každý měsíc pro vás připravujeme novinky v oblasti kosmetiky a komplexní péče o pokožku.

Květen Inspira 2022

Pro salonní péči a pro dermatologická studia máme u  inspira : cosmetics v řadě SKIN ACCENST speciální pěstící přípravky s vysoce koncentrovanými bylinnými extrakty.    Kosmetička podle typu pleti a potřeb zákazníka volí z nabízených práškových masek. Všechny masky svým složením dokážou ovlivnit regeneraci, antioxidaci, hydrataci, citlivost, vyhladí jemné vznikající vrásky a jemně modelují kontury pleti. 

Květen 2022

Tvorba vrásek, změny barevnosti, elasticity a vznik tmavých skvrn, postihne v určitém věku každého z nás. Pro tento typ náročné (zralé) pleti má JANSSEN COSMETICS   anti-aging sérii se silnými aktivními ingrediencemi.

Duben 2022

Pánové, hledáte efektivní řešení pro pěstění pánské pleti. Řada pro muže od JANSSEN COSMETICS nabízí vše, co vaše pleť potřebuje. Je vyvinutá právě pro vás a už si nemusíte půjčovat přípravky vaší ženy.

Retinol Treatment

           https://youtu.be/KU8fnQxlAWE         

Březen 2022 INSPIRA

Je po zimě vaše pleť plná problémů a všechno jí vadí.  Nekonečné nošení respirátorů a ústenek vám kolem úst a na tvářích zanechává nevzhledné suché mapy. U inspira: med si víme rady i s tímto problémem.

Březen 2022

Také si po nepříjemné zimně připadáte bez energie a vaše pleť rozhodně nezáří. Chtěli byste přípravek, který navrátí vaši pleti vitalitu. U JANSSEN COSMETICS si s tímto problémem lehce poradíme.

Únor 2022

Chystáte se do divadla, na velkou oslavu, nebo jen malou rodinnou událost. Všude však chcete zazářit. Základem je svěží pěstěná pleť, ale dobrý make-up od JANSSEN COSMETICS je tou pravou třešničkou na dortu.   Na výběru make-upu si dejte opravdu záležet. Barva a sytost odstínu musí odpovídat vaší barvě pleti. Také jeho krycí schopnosti jsou velmi důležité….

Leden 2022 inspira cosmetics

Venku je nepříjemně, vaše pleť trpí a vy stále nemáte termín na kosmetické ošetření. Navíc po vánočních oslavách se na pleti zvýraznily nové nedostatky. Trápí vás pigmentové skvrny a suché šupinaté partie. S tímto problémem vám u inspira: cosmetics umíme poradit.

Leden 2022

Nehostinné počasí, málo pohybu, přemíra sladkostí, to všechno má nepříjemný vliv na vaši pleť. Máte pocit, že chybí vaši pleti energie.  U JANSSEN COSMETICS máme pro vás u recept. Dopřejte vaší unavené pleti kosmetické ošetření s pravým černým kaviárem. Pleť se rozjasní a oživí. 

Prosinec 2021

Kladete si otázku jak ochránit vaši pleť před nepříjemným počasím a který přípravek je pro toto roční období nejvhodnější. U JANSSEN COSMETICS víme, že ošetření na zimu se musí řídit především současným stavem vaší pleti a rozhodně ne módními trendy. Po poradě s vaší kosmetičkou si sestavíte pěstící program přesně pro typ vaší pleti. Někomu se…

Listopad 2021

Je vaše pleť s příchodem podzimního počasí stále citlivější, náchylnější k zarudnutí a šupinatění. U JANSSEN COSMETICS vám poradíme. Použijte přípravky z řady SENSITIVE SKIN a výsledkem bude hebká a sametová pleť.

INSPIRA COSMETICS ŘÍJEN 2021

Nejste po létě spokojeni se stavem vaší pleti. Napáchalo na ni sluníčko a dehydratace výrazné škody.  U  inspira: med si školené kosmetičky umí s tímto problémem poradit. Nedostatky na povrchu pleti, suchá místa a pigmentace pomohou odstranit ovocné kyseliny.

Navštivte náš instagram