Novinky

Každý měsíc pro vás připravujeme novinky v oblasti kosmetiky a komplexní péče o pokožku.

INSPIRA:COSMETICS Březen 2023

S blížícím se jarem si často stěžujeme na pleť bez energie. Chybí nám dostatek vitamínů v jídle. A i vaše pleť si zaslouží vitamínovou vzpruhu a to především C vitamín. U inspira: cosmetics máme několik možností.    

Březen 2023

Předjaří je pro celý organismus Velmi náročné období. Celkové vyčerpání organismu je vidět i na kůži a to hlavně na obličeji a krku. Proto  u JANSSEN COSMETICS v tomto období doporučujeme vydatně zásobit pleť přípravky s obsahem vitamínů, především však s vitamínem C.   Nesmíme také zapomínat i na první a nejdůležitější krok a to důkladné čištění, správně…

Leden 2023

Po vánočním hodování a radovánkách, si naše pokožka zaslouží patřičnou dávku pozornosti. Vaše kůže je navrstvená, zašedlá, povadlá a bez energie? Velkým pomocníkem by Vám mohla být účinná látka retinol, kterou najde v produktech, řady Janssen Cosmetics.

Leden 2023 INSPIRA:COSMETICS

Trápí vás vadnoucí okolí očí, nebo se vám tvoří předčasné vrásky, či nevzhledné oteklé váčky pod očima. Vyberte si z přípravků kosmetiky inspira: cosmetics Po poradě se svojí kosmetičkou správný přípravek pro vaše oči.

Prosinec 2022

Poslední měsíc roku se většinou nese ve v znamení shonu a příprav na nejkrásnější svátky. Přesto bychom si měli najít chvilku pro sebe a z výrobků JANSSEN COSMETICS si dopřát něco zvláště účinného.

Listopad 2022 INSPIRA:COSMETICS

Měsíc ve znamení příprav. Chystáme se na vánoční svátky, ale v přemíře shonu bychom neměli zapomínat i na sebe. U inspira:cosmetics si můžeme dopřát vydatné sérum, které podpoří regeneraci, hydrataci, pleť projasní, vyhladí, osvěží a zlepší celkovou kondici.

Listopad 2022

Přiblížil se čas podzimních a předvánočních úklidů. I vaše pleť po letním opalování je neustále navrstvená a potřebujete se dostat „kůži pod kůži“. U JANSSEN COSMETICS máme pro každou pleť nějaké řešení. Pomocí kvalitního peelingu se do pokožky dostane i více potřebných aktivních látek.    

Říjen 2022

Obnovte Vaši pokožku! Období podzimu, je ideálním časem, pro kůru s ošetření EXFOLIANT SYSTÉM od JANSSEN COSMETICS. Rohovinová vrstva je po létě vysoce navrstvena, barva zašedlá a pokožka povadlá bez energie. Pomocí chemického peelingu, docílíte celkové hloubkové regenerace.

Září 2022 INSPIRA COSMETICS

Přišly vaše zákaznice po létě vysušené a pleť sluncem vyčerpanou a bez energie? Potřebujete jim nabídnout přípravky, které jejich pleť opět vrátí do dobré kondice. Zvolte inspira: cosmetics přípravky plné hydratace a energie.

Září 2022

Léto se s námi pozvolna loučí a naše opálená pleť si žádá speciální zacházení. U JANSSEN COSMETICS víme jak i o takovou pleť pečovat.

Srpen 2022

Po létě dostala naše pokožka zabrat. UV záření a sluníčko, z ní vytáhlo velké množství hydratace a rohovinová vrstva, bude ve většině případů silně navrstvena. Proto se nabízí, koncem srpna začít s intenzivní hydratací a exfoliací pokožky.

Červenec 2022 INSPIRA

Hledáte na léto optimální ochranu před sluncem a zároveň ideálního společníka pro citlivou pleť. Vyzkoušejte přípravky na opalování od Inspira: med SUN Oceníte je zejména ve zvláště intenzivních oblastech svitu, jako je tomu v horách nebo u moře.  Přípravky jsou velmi jemné emulzní a navíc v rozprašovači, lehce se roztírají, dobře chrání a vyhovují i citlivé…

Navštivte náš instagram