AKTUALITY PRO KOSMETIČKY

Aktuality pro registrované kosmetičky.

INSPIRA:COSMETICS Březen 2023

S blížícím se jarem si často stěžujeme na pleť bez energie. Chybí nám dostatek vitamínů v jídle. A i vaše pleť si zaslouží vitamínovou vzpruhu a to především C vitamín. U inspira: cosmetics máme několik možností.    

Březen 2023

Předjaří je pro celý organismus Velmi náročné období. Celkové vyčerpání organismu je vidět i na kůži a to hlavně na obličeji a krku. Proto  u JANSSEN COSMETICS v tomto období doporučujeme vydatně zásobit pleť přípravky s obsahem vitamínů, především však s vitamínem C.   Nesmíme také zapomínat i na první a nejdůležitější krok a to důkladné čištění, správně…

AMPULKY Refining Retinol Fluid 1942

Vážení partneři, Rádi bychom vás informovali, že barva nové šarže (xxx) Ampulkového koncentrátu #1942 Refining Retinol Fluid se mírně změní. Nové barvivo nemá žádný vliv na účinnost a trvanlivost výrobku. Použité přírodní suroviny mohou způsobovat odchylky tohoto druhu, které však v žádném případě nevedou ke ztrátě kvality. Nová šarže produktu Refining Retinol Fluid bude vizuálně…

Leden 2023 INSPIRA:COSMETICS

Trápí vás vadnoucí okolí očí, nebo se vám tvoří předčasné vrásky, či nevzhledné oteklé váčky pod očima. Vyberte si z přípravků kosmetiky inspira: cosmetics Po poradě se svojí kosmetičkou správný přípravek pro vaše oči.

Leden 2023

Po vánočním hodování a radovánkách, si naše pokožka zaslouží patřičnou dávku pozornosti. Vaše kůže je navrstvená, zašedlá, povadlá a bez energie? Velkým pomocníkem by Vám mohla být účinná látka retinol, kterou najde v produktech, řady Janssen Cosmetics.

Prosinec 2022

Poslední měsíc roku se většinou nese ve v znamení shonu a příprav na nejkrásnější svátky. Přesto bychom si měli najít chvilku pro sebe a z výrobků JANSSEN COSMETICS si dopřát něco zvláště účinného.

Vážený obchodní partneři,

Vzrušující rok 2022 se chýlí ke konci. Před námi je jen pár týdnů, než začne nový, slibný rok. Na konci každého roku má naše firma roční inventuru. Inventura proběhne mezi 21.12.2022 – 28.12.2022, poté si firma dopřeje zaslouženou vánoční pauzu. V novém roce jsme pro tu vás opět od 02.01.2023.   Z důvodu inventury lze…

Listopad 2022 INSPIRA:COSMETICS

Měsíc ve znamení příprav. Chystáme se na vánoční svátky, ale v přemíře shonu bychom neměli zapomínat i na sebe. U inspira:cosmetics si můžeme dopřát vydatné sérum, které podpoří regeneraci, hydrataci, pleť projasní, vyhladí, osvěží a zlepší celkovou kondici.

Listopad 2022

Přiblížil se čas podzimních a předvánočních úklidů. I vaše pleť po letním opalování je neustále navrstvená a potřebujete se dostat „kůži pod kůži“. U JANSSEN COSMETICS máme pro každou pleť nějaké řešení. Pomocí kvalitního peelingu se do pokožky dostane i více potřebných aktivních látek.    

Říjen 2022

Obnovte Vaši pokožku! Období podzimu, je ideálním časem, pro kůru s ošetření EXFOLIANT SYSTÉM od JANSSEN COSMETICS. Rohovinová vrstva je po létě vysoce navrstvena, barva zašedlá a pokožka povadlá bez energie. Pomocí chemického peelingu, docílíte celkové hloubkové regenerace.

Září 2022

Léto se s námi pozvolna loučí a naše opálená pleť si žádá speciální zacházení. U JANSSEN COSMETICS víme jak i o takovou pleť pečovat.

Září 2022 INSPIRA COSMETICS

Přišly vaše zákaznice po létě vysušené a pleť sluncem vyčerpanou a bez energie? Potřebujete jim nabídnout přípravky, které jejich pleť opět vrátí do dobré kondice. Zvolte inspira: cosmetics přípravky plné hydratace a energie.

Navštivte náš instagram