AKTUALITY PRO KOSMETIČKY

Aktuality pro registrované kosmetičky.

Listopad 2022 INSPIRA:COSMETICS

Měsíc ve znamení příprav. Chystáme se na vánoční svátky, ale v přemíře shonu bychom neměli zapomínat i na sebe. U inspira:cosmetics si můžeme dopřát vydatné sérum, které podpoří regeneraci, hydrataci, pleť projasní, vyhladí, osvěží a zlepší celkovou kondici.

Listopad 2022

Přiblížil se čas podzimních a předvánočních úklidů. I vaše pleť po letním opalování je neustále navrstvená a potřebujete se dostat „kůži pod kůži“. U JANSSEN COSMETICS máme pro každou pleť nějaké řešení. Pomocí kvalitního peelingu se do pokožky dostane i více potřebných aktivních látek.    

Říjen 2022

Obnovte Vaši pokožku! Období podzimu, je ideálním časem, pro kůru s ošetření EXFOLIANT SYSTÉM od JANSSEN COSMETICS. Rohovinová vrstva je po létě vysoce navrstvena, barva zašedlá a pokožka povadlá bez energie. Pomocí chemického peelingu, docílíte celkové hloubkové regenerace.

Září 2022

Léto se s námi pozvolna loučí a naše opálená pleť si žádá speciální zacházení. U JANSSEN COSMETICS víme jak i o takovou pleť pečovat.

Září 2022 INSPIRA COSMETICS

Přišly vaše zákaznice po létě vysušené a pleť sluncem vyčerpanou a bez energie? Potřebujete jim nabídnout přípravky, které jejich pleť opět vrátí do dobré kondice. Zvolte inspira: cosmetics přípravky plné hydratace a energie.

Nové uzávěry INSPIRA COSMETICS

Vezměte prosím na vědomí, že jsme změnili uzávěry pro produkty 4100P, 4101P a 4105P z pumpy na kolíkové otevírání Kvalita produktů zůstává nezměněna. Díky za upozornění.

Srpen 2022

Po létě dostala naše pokožka zabrat. UV záření a sluníčko, z ní vytáhlo velké množství hydratace a rohovinová vrstva, bude ve většině případů silně navrstvena. Proto se nabízí, koncem srpna začít s intenzivní hydratací a exfoliací pokožky.

Vážení partneři,

Téma udržitelnosti je pro nás v JANSSEN COSMETICS také velmi důležité a stalo se důležitou hodnotou společnosti. V uplynulých dvou letech již byla přijata řada opatření ke snížení obalového odpadu. Tento cíl ale důsledně sledujeme a zřídili jsme interní projektovou skupinu, která pracuje na dalších řešeních. Od poloviny roku 2022 podnikne JANSSEN COSMETICS další kroky…

Červenec 2022

Zdá se vám, vaše pleť sluníčkem vysušená, nebo naopak vám vadí, že po opalování se vaše pleť vydatněji a nepříjemně mastí. U JANSSEN COSMETICS se vám pomocí našich přípravků pokusíme pomoci. Důležité je pochopit, proč k tomu po opalování dochází. Příčin může být několik, vzpomenu především nedostatečné čištění pleti, (je nutné především vybrat pleti správný čistič…

Červenec 2022 INSPIRA

Hledáte na léto optimální ochranu před sluncem a zároveň ideálního společníka pro citlivou pleť. Vyzkoušejte přípravky na opalování od Inspira: med SUN Oceníte je zejména ve zvláště intenzivních oblastech svitu, jako je tomu v horách nebo u moře.  Přípravky jsou velmi jemné emulzní a navíc v rozprašovači, lehce se roztírají, dobře chrání a vyhovují i citlivé…

!!!POZOR!!! Nový ceník již od 1.8.2022

Na základě přiloženého dopisu výrobce, jsme nuceni upravit ceny a to k 1.8.2022. Nový ceník bude ke stažení již od 20.7.2022. Děkujeme za pochopení

Červen 2022

Moderní životní podmínky a negativní prostředí oslabují přirozené ochranné funkce naší pokožky, kromě nezdravého životního styluje to i intenzivní používání počítačů, které vydává vysoké úrovně záření modrého světla. Toto záření proniká hluboko do kůže, ničí elastinová a kolagenová vlákna. JANSSEN COSMETIC má řešení.

Navštivte náš instagram