Novinky

Každý měsíc pro vás připravujeme novinky v oblasti kosmetiky a komplexní péče o pokožku. Hvězdně obsazený film, který vypráví pravdivý příběh Molly Bloomové, profesionální lyžařky, která se dílem osudu stala provozovatelkou tajných heren pro smetánku nejen z řad hollywoodských hereckých es.

Srpen 2019

Dovolená pomalu končí a sčítáte nové vrásky od sluníčka. Velkým pomocníkem s rekonstrukcí pleti jsou kosmetické přípravky od inspira: cosmetics.Nejenže jsou velmi šetrné, hydratují, regenerují a chrání před oxidačním stresem, ale obsahují i nové a velmi účinné aktivní ingredience.

Červenec 2019

Cítíte, že vám první opálení zanechalo kůži suchou bez lesku a viditelné vitality. Dopřejte si pěstící přípravky na tělo.  JANSSEN COSMETICS vyprodukovala řadu, která umí komplexně splňovat náročné požadavky těla, účinně a všestranně pěstit.

Červen 2019

Na hydrataci je nutné myslet celý rok, nejen v létě. Přesto před tím, než vystavíme pleť slunečním paprskům, dáme si na hydrataci víc záležet.           U JANSSEN COSMETICS jsme na toto období dobře připraveni a pro nadcházející léto máme navíc několik novinek.

Květen 2019

Už sám název měsíce květen si přímo říká, abychom nějaké květiny nabídly i naší pleti. Naše babičky věděli, že v bylinkách je veliká síla a velmi dobře je uměly používat. U JANSSEN COSMETICS dobře víme, že bylinky účinně  chrání proti stresu a negativním vlivům životního prostředí a zlepšují imunitu.

Duben 2019

Zjistili jste, že vaše pleť se více mastí, máte rozšířené póry a to především na čele nose a na bradě. Důvodem zvýšené aktivity mazových žláz mohou býtněkteré užívané léky, změna životního stylu, nebo i díky klimatickým změnám. U JANSSSEN COSMETIC máme pro tento typ pleti zvláštní péči.

Březen 2019

Měsíc ve znamení brusinek a granátového jablka, superovoce plného vitamínů a antioxidantů. Vyzkoušejte si   stimulující ošetření obličeje, nebo vyhlazení kůže na těle od JANSSEN COSMETICS. Perfektní vyváženost antioxidantů a účinných látek s nádhernou ovocnou vůní a vitalizačním efektem se stane jedinečným zážitkem.

Únor 2019

Dali jste si novoroční přecevzetí, že si konečně dáte na pleti opravdu záležet. Že budete dělat vše tak, jak se má a že konečně začnete používat nějaké vydatné sérum pod krém. U inspira: cosmeticsmáte na výběr několik velmi kvalitních a účinných přípravků. Nechejte si u vaší kosmetičky poradit s výběrem toho nejvhodnějšího pro váš typ pleti.

Leden 2019

Chystáte se na hory a přemýšlíte, co si zabalit s sebou? Určitě budete přemýšlet o něčem, co můžete používat nejen vy, ale téměř celá rodina. Určitě se vám bude hodit univerzální ochranný krém, od JANSSEN COSMETICSoceníte i přípravky na zmrzlé a poničené rty, ochranu před UV zářením a také nezbytnou výživu pro namáhanou pleť.

Prosinec 2018

Konec roku, je důvod oslavit a dopřát i své pleti ty pravé hody. ŘadaPLATINUM CARE– je prémiový koncept luxusní anti-aging péče odJanssen Cosmetics,na vědecky nejvyšší úrovni. Unikátní komponenty okamžitě viditelně vyhladí povrch pokožky a dlouhodobě zlepší i hlubší vrstvy kožní tkáně.Je zde poprvé použita koloidní platinaMatrixyl TM Synthe’6TM,výtažky Acmella oleracea (Gatuline®) a manioku (Instensyl®). Řada…

Listopad 2018

Podzim je nejvhodnější doba na důkladnou obnovu pokožky.  Kvalitní regeneraci nejrychleji nastartujete odstraněním nahromaděné nadbytečné rohoviny. U inspira: cosmetics Velmi šetrná, rychlá a vysoce účinná metoda k odstranění suchých kožních šupinek, je chemický peeling.

Říjen 2018

Určitě víte, že oči a rty potřebuji jinou péči, než zbytek obličeje. Citlivé oční okolí, které má velmi málo mazových žláz je denně intenzivně zatěžováno. Většinou si ani neuvědomujeme, že naše oči pracují neustále a mají některé skutečně ohromující schopnosti.Po lidském mozku jsou oči druhý nejsložitější orgán v těle. U JANSSEN COSMETICSa inspira: cosmetics víme,…

Září 2018

Ani po dovolené nemůžeme přestat pečovat o pleť. Hlavně náročná pokožka vyžaduje kvalitní a správně volenou péči. U JANSSEN COSMETICS si dokážeme poskládat péči přesně na míru pro každý typ pleti a jakékoliv roční období. Náročná pleť má vyšší nároky na účinné látky, které musí být především dobře vstřebatelné.

Navštivte náš instagram